Lato 2019 - Oferty Specjalne • West Baltic Resort
WestBaltic ResortWczasy nad morzem z wyżywieniem

Wczasy nad morzem z wyżywieniem

Gastronomia - West Baltic Resort ŚwinoujścieWczasy nad morzem z wyżywieniem – kiedy warto je wykupić?

Wczasy nad morzem z wyżywieniem to niezwykle wygodna opcja na wakacyjny urlop. Zapewniając sobie i bliskim posiłki w cenie wynajmu pokoju czy apartamentu, nie muszą Państwo przejmować się codziennymi poszukiwaniami atrakcyjnych punktów gastronomicznych czy też robić zapasów w pobliskich sklepach spożywczych. Stałe pory serwowania posiłków pozwalają sprawnie wyznaczyć ramy, w jakich wymyślać można plan na spędzenie czasu wolnego. Zatroszczenie się o wyżywienie stanowi jeden z najważniejszych czynników wpływających na komfort i zadowolenie uczestników wycieczki nad morze z jej przebiegu.

Opcja zamówienia wyżywienia na wczasach występuje zwykle w dwóch wariantach – częściowego oraz pełnego wyżywienia. Które z nich wybrać? Jakie wyżywienie lepiej sprawdzi się latem, a która opcja wydaje się lepszym pomysłem w sezonie jesienno-zimowym?

Wyżywienie częściowe zakłada zazwyczaj dwa posiłki, które serwowane są rano i wieczorem. Może to być śniadanie i późny obiad, śniadanie i obiadokolacja bądź śniadanie w zestawieniu z późną kolacją. Wszystko zależy od specyfiki godzin pracy wybranego bufetu. Opcja wyżywienia częściowego to świetna propozycja dla osób planujących aktywne spędzenie czasu wolnego nad morzem w sezonie letnim. To moment, kiedy infrastruktura miejska nadmorskich kurortów prawdziwie rozkwita. W Świnoujściu i innych miejscowościach usytuowanych wzdłuż wybrzeża panuje wówczas istny wysyp restauracji, pubów, barów, smażalni ryb i innych punktów gastronomicznych, które niezmiennie cieszą się ogromną popularnością wśród turystów. To właśnie tam spożywane są zazwyczaj rodzinne obiady – głównie dlatego, że podczas letniego urlopu spędza się zazwyczaj całe dnie na zewnątrz, ciesząc się nienaganną, słoneczną pogodą. Do wybranego ośrodka wypoczynkowego powrót planuje się dopiero wraz z porą wieczorną – w sam raz na serwowany w obiekcie drugi posiłek w postaci kolacji.

Opcja pełnego wyżywienia (klasyczne trzy posiłki dziennie – śniadanie, obiad i kolacja) do gustu przypadnie za to osobom, które nad morze przybywają w okresie jesienno-zimowym. Słota, sztormy i przeszywająca zimnem aura niespecjalnie zachęcają do poszukiwań restauracji na własną rękę – szczególnie, że poza sezonem letnim większość punktów gastronomicznych jest już zamknięta. Wynika to ze spadku zainteresowania turystów, który bezpośrednio przekłada się na brak odpowiedniej rentowności lokalu. Pełne wyżywienie z pewnością docenią także osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi, dla których codzienne spacery w celu znalezienia restauracji mogłyby nastręczać duże trudności.

Oferta wczasów nad morzem z wyżywieniem w obiekcie West Baltic Resort w Świnoujściu

Świetną ofertę wczasów nad morzem z wyżywieniem proponujemy w naszym ośrodku wypoczynkowym West Baltic Resort. Goście obiektu w cenie wynajmowanego pokoju bądź apartamentu mogą liczyć na codzienne wyżywienie, w którego skład wchodzą dwa posiłki.

Śniadanie oraz kolacja podawane są w formie ciepłego bufetu szwedzkiego. Pozwala to na ogromną dowolność w komponowaniu zawartości swojego talerza. Gwarantujemy, że każdy z Państwa z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. Dbamy zarówno o zadowolenie naszych dorosłych rezydentów, jak i wypoczywających w ośrodku dzieci, które bywają szczególnie wymagającymi gośćmi.

Wszelkie jadłospisy przygotowywane przez naszych kucharzy bazują na sprawdzonych recepturach oraz wyłącznie najwyższej jakości świeżych składnikach. Przy składaniu rezerwacji związanej z planowanym wynajmem pokoju bądź apartamentu warto uwzględnić także dodatkowe uwagi dotyczące preferowanego sposobu żywienia poszczególnych uczestników wycieczki. Po wcześniejszym uprzedzeniu możliwe jest bowiem przygotowanie dań według indywidualnych potrzeb naszych gości.

Z kolei na popołudniową kawę lub wieczorny kieliszek wina zapraszamy do Kawiarni PANORAMA, z której roztacza się widok na nadmorską promenadę oraz las na wydmach. Gwarantujemy, że tego typu wizyty w kawiarni pojawią się w najciekawszych wspomnieniach z wyjazdu – oczywiście jako czas pełen zasłużonego relaksu i odpoczynku.

Blog

Blog

więcej

Kamera na plaży

Kamera na plaży

więcej

Rezerwacja On-line

Rezerwacja

więcej

Jak do nas dojechać

Dojazd

więcej

W wolnym czasie

W wolnym czasie

więcej

Pracuj z nami

Pracuj z nami

więcej

Nasze obiekty

Aparthotel Baltic Spa
Apartamenty Feniks
Marisol
Róża Wiatrów
Apartament Pegaz
Rekrutacja
West Baltic Spa Resort
West Baltic Resort

Stefana Żeromskiego 22
72-600 Świnoujście

Tel. 0048 91 888 90 02
Tel. / Fax 0048 91 322 10 23
e-mail: info@westbaltic-resort.pl

Realizacja: blauge
Aparthotel Baltic SpaHotel MariSolFeniks ApartamentyRóża WiatrówApartament PegazLast minute Swinemuende

Warning: preg_match(): No ending delimiter '/' found in /alt/home/webmaster.pro-est/www/westbaltic-resort.pl/wp-content/plugins/ctaphone/ctaphone.php on line 42
Rezerwuj Nocleg
Warning: preg_match(): No ending delimiter '/' found in /alt/home/webmaster.pro-est/www/westbaltic-resort.pl/wp-content/plugins/ctaphone/ctaphone.php on line 42
>Zadzwoń

Warning: preg_match(): No ending delimiter '/' found in /alt/home/webmaster.pro-est/www/westbaltic-resort.pl/wp-content/plugins/ctaphone/ctaphone.php on line 42
Napisz
Średnia ocen: 0,0