WestBaltic ResortOśrodek wypoczynkowy nad morzem w Świnoujściu

Ośrodek wypoczynkowy nad morzem w Świnoujściu

West Baltic Resort ŚwinoujścieOśrodek wypoczynkowy nad morzem, czyli niezwykła oferta West Baltic Resort w Świnoujściu

West Baltic Resort Wellness & Spa to ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany nad Morzem Bałtyckim, a dokładniej – w Świnoujściu. Stanowi niezwykle komfortowy obiekt, który dodatkowo położony jest w najspokojniejszej części Dzielnicy Nadmorskiej. Ośrodek znaleźć można bezpośrednio przy wejściu na jedną z piękniejszych i najszerszą z polskich plaż, która wielokrotnie uhonorowana została międzynarodowym wyróżnieniem „Błękitna Flaga” przyznawanym między innymi za jej czystość i zagospodarowanie infrastrukturalne.

„Błękitna Flaga” jest wyjątkowym, globalnym wyróżnieniem, przyznawanym kąpieliskom oraz marinom począwszy od miejscowości POLAND na Wyspie Bożego Narodzenia, poprzez Nową Zelandię, Azję, Płd. i Płn. Afrykę, Europę, na Brazylii, Karaibach, Kanadzie i Hawajach kończąc.

Celem programu jest promocja ochrony środowiska oraz zrównoważonego rozwoju infrastrukturalnego w miejscowościach nadmorskich, kąpieliskach i przystaniach jachtowych. Ośrodki spełniające założenia programu uzyskują prawo do używania znaku Błękitnej Flagi. Odwiedzając plażę wyróżnioną tego typu symbolem, natychmiast zyskujemy pewność, że mamy do czynienia z niezwykle czystym, świetnie utrzymanym i całkowicie bezpiecznym terenem. Wypoczynek na strzeżonym wybrzeżu cechującym się wysoką dbałością o nadmorski ekosystem całkowicie różni się od wylegiwania się na tradycyjnych polskich plażach, gdzie panuje zazwyczaj nieznośny tłok i ścisk. Na terenach oznaczonych symbolem Błękitnej Flagi mogą Państwo bez przeszkód pozwolić bawić się dzieciom – odznaczenia dają bowiem gwarancję, że maluchy nie natkną się przypadkiem na żadne niebezpieczne odpadki, a w kąpielisku zastaną czystą wodę, która wręcz zachęca do wszelkich letnich szaleństw.

W jakim celu warto przyjechać do ośrodka wypoczynkowego nad morzem? Sprawdź, kto wybiera obiekt West Baltic Resort w Świnoujściu!

West Baltic Resort ŚwinoujścieRenomowany ośrodek West Baltic Resort Wellness & Spa jest idealnym miejscem na pobyt wypoczynkowy lub zdrowotny. Obiekt często odwiedzany jest przez różnorodne grupy wczasowiczów. Nie brakuje nastawionych na nocne życie Świnoujścia grup przyjaciół, szukających relaksu i odpoczynku rodzin z dziećmi, zamierzających podreperować zdrowie seniorów czy też planujących romantyczny weekend nad morzem zakochanych par.

West Baltic Resort to miejsce warte odwiedzenia zarówno latem, kiedy sezon turystyczny sięga zenitu, jak i w okresie jesienno-zimowym, gdy wiele osób decyduje się na zdrowotne wczasy z dala od codziennych trosk i obowiązków. Podczas wakacji obiekt świetnie nadaje się na letnią bazę wypadową – a wszystko dzięki jego doskonałej lokalizacji! Usytuowany tuż przy plaży, a jednocześnie niedaleko od centrum Świnoujścia, ośrodek spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania wczasowiczów. W czasie jesiennych i zimowych miesięcy West Baltic Resort to z kolei prawdziwa przystań dla wszystkich, którzy poszukują zdrowotnych wczasów, regeneracji i całkowitego odpoczynku od masowo nasilających się w tym okresie przygnębienia i apatii.

West Baltic Resort ŚwinoujścieNasz obiekt to także doskonałe miejsce na wyjazd biznesowy, szkoleniowy lub integracyjny. Meeting-room oraz salę konferencyjną oddajemy do dyspozycji naszych gości nieodpłatnie. Jeśli więc szukasz noclegu w Świnoujściu przy okazji załatwiania spraw służbowych, doskonale trafiłeś! Przestrzenie naszego obiektu idealnie nadają się zarówno do przeprowadzania ważnych spotkań biznesowych, jak i samodzielnej, niezakłóconej pracy w sprzyjających warunkach. Możesz mieć pewność, że dzięki panującej w obiekcie, wspaniałej atmosferze, oraz zbawczej sile zdrowotnego, nadmorskiego powietrza, Twoja koncentracja pozostanie na najwyższych możliwych obrotach. Nie musisz się już martwić o wybór miejsca, które zrobi dobre wrażenie na kontrahentach – w West Baltic Resort zadbamy o ich komfort i świetne samopoczucie.

 

Co możemy robić nad morzem decydując się na nocleg w ośrodku wypoczynkowym West Baltic Resort w Świnoujściu?

Odwiedzając zlokalizowany nad morzem ośrodek wypoczynkowy West Baltic Resort w Świnoujściu, warto wstępnie zaplanować atrakcje, jakimi wypełnimy sobie czas wolny w tym niezwykle popularnym kurorcie.

Z racji swojego położenia Świnoujście nazywane jest również „Krainą 44 Wysp”. Nie wszyscy wiedzą, że pod względem zajmowanej powierzchni jest ono 8 miastem w Polsce. To nadmorska miejscowość o bardzo wielu twarzach: oprócz walorów wypoczynkowych i uzdrowiskowych nie można zapominać, że Świnoujście jest miastem z bardzo wieloma atrakcjami turystycznymi. Mowa tu między innymi o rozległych fortyfikacjach wojskowych z okresu pruskiego oraz odtajnionych podziemnych centrach dowodzenia z czasów Zimnej Wojny. Nie można zapomnieć również o odwiedzeniu najwyższej działającej latarni morskiej w całej Europie czy możliwości wypożyczenia jednośladu, dzięki któremu można będzie pokonać świetnie poprowadzone szlaki rowerowe po polskiej oraz niemieckiej stronie wyspy Uznam. W Świnoujściu nie brakuje także wyzwań w postaci oznakowanych szlaków kajakarskich przeznaczonych dla śmiałków o różnych poziomach zaawansowania. Latem na plażach nieodmiennie znaleźć można wiele atrakcji dedykowanych dzieciom w różnym wieku, jak dmuchane zjeżdżalnie, strefy trampolin, lunaparki, rozbudowane place zabaw, boiska do gier zespołowych czy stoiska pełne pluszaków do wygrania w różnorodnych loteriach.

Na plażach w Świnoujściu nudzić nie będą się również dorośli urlopowicze, którzy mogą pokusić się o skorzystanie z oferty letnich szkół kite- i windsurfingu, spędzić czas na przejazdach skuterami wodnymi, wypocząć w jednym z licznych plażowych barów czy udać się w rejs po Bałtyku.

Blog

Blog

więcej

Kamera na plaży

Kamera na plaży

więcej

Rezerwacja On-line

Rezerwacja

więcej

Jak do nas dojechać

Dojazd

więcej

W wolnym czasie

W wolnym czasie

więcej

Pracuj z nami

Pracuj z nami

więcej

Nasze obiekty

Aparthotel Baltic Spa
Apartamenty Feniks
Marisol
Róża Wiatrów
Apartament Pegaz
Rekrutacja
West Baltic Spa Resort
West Baltic Resort

Stefana Żeromskiego 22
72-600 Świnoujście

Tel. 0048 91 888 90 02
Tel. / Fax 0048 91 322 10 23
e-mail: info@westbaltic-resort.pl

Realizacja: blauge
Aparthotel Baltic SpaHotel MariSolFeniks ApartamentyRóża WiatrówApartament PegazLast minute Swinemuende

Warning: preg_match(): No ending delimiter '/' found in /alt/home/webmaster.pro-est/www/westbaltic-resort.pl/wp-content/plugins/ctaphone/ctaphone.php on line 42
Rezerwuj Nocleg
Warning: preg_match(): No ending delimiter '/' found in /alt/home/webmaster.pro-est/www/westbaltic-resort.pl/wp-content/plugins/ctaphone/ctaphone.php on line 42
>Zadzwoń

Warning: preg_match(): No ending delimiter '/' found in /alt/home/webmaster.pro-est/www/westbaltic-resort.pl/wp-content/plugins/ctaphone/ctaphone.php on line 42
Napisz
Średnia ocen: 0,0