WestBaltic ResortRezerwacja noclegu

Rezerwacja noclegu

Formularz zapytania

Niniejszy formularz należy traktować jako zapytanie o dostępność lokalu.
Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

REGULAMIN REZERWACJI I ZAMELDOWANIA
 1. Rezerwacji można dokonać wypełniając formularz na stronie www.westbaltic-resort.pl. Dokonując rezerwacji Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych tylko i wyłącznie w celach marketingowych przez Ośrodek West Baltic Resort oraz firmę Pro-Est S.J. z siedzibą w Kamieniu Pomorskim zarządzającą Ośrodkiem West Baltic Resort zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późniejszymi zmianami).
 2. Osoba dokonująca rezerwacji przed wysłaniem wypełnionego Formularza Rezerwacji zapoznaje się z Regulaminem Rezerwacji.
 3. Rezerwacji dokonuje się na osobę, która będzie dokonywać płatności.
 4. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu 40% zaliczki za pobyt na konto Firmy Pro-Est.
 5. Nie wpłacenie zaliczki w określonym terminie powoduje automatyczne anulowanie rezerwacji.
 6. Płatności zaliczki należy dokonać w ciągu 7 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (w przypadku rezerwacji dokonywanych do 31 maja) lub w ciągu 2 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (w przypadku rezerwacji dokonywanych po 31 maja)
 7. W przypadku anulowania pobytu przez Gościa w terminie krótszym niż 1 miesiąc przed planowanym przyjazdem zaliczka za rezerwację jest bezzwrotna. W przypadku anulowania pobytu przez gościa w terminie dłuższym niż 1 miesiąc przed planowaną datą przyjazdu zaliczka zwracana jest Gościowi w wysokości 50% łącznej kwoty zaliczki.
 8. Firma Pro-Est zastrzega sobie prawo nie potwierdzenia lub odwołania rezerwacji z przyczyn technicznych.
 9. W przypadku odwołania rezerwacji przez Ośrodek wpłacona zaliczka zwracana jest w całości na konto osoby, która dokonała rezerwacji (zaliczki nie są zwracane w formie gotówkowej).
 10. Firma Pro-Est nie bierze odpowiedzialności za zapytania o rezerwacje, które nie dotarły na jego adres.
 11. Ośrodek ma prawo do odmówienia zameldowania osobie, która rażąco narusza jego Regulaminy.
 12. Potwierdzona rezerwacja i następnie nie wykorzystanie całości pobytu zgodnie z rezerwacją na skutek wcześniejszego opuszczenia Ośrodka (bez względu na przyczynę) obciąża Gościa w 100% wartości usługi noclegowej wg pierwotnie zarezerwowanego i potwierdzonego terminu i okresu pobytu.
 13. Także nie wykorzystanie całości pobytu przez Gościa na skutek późniejszego przyjazdu niż wynika to z rezerwacji nie skutkuje obniżeniem płatności za usługę.
 14. Niestawienie się Gościa w Ośrodku do godziny 10.30 rano dnia następnego (przyjazd na drugi dzień) jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu, jeżeli Gość wcześniej nie powiadomił recepcji o fakcie późniejszego przybycia. W tym przypadku zaliczka wpłacona przy rezerwacji nie jest zwracana.
 15. Płatności pozostałej części opłaty za pobyt Goście dokonują bezpośrednio przy zakwaterowaniu w Ośrodku w dniu przyjazdu.
Blog

Blog

więcej

Kamera na plaży

Kamera na plaży

więcej

Rezerwacja On-line

Rezerwacja

więcej

Jak do nas dojechać

Dojazd

więcej

W wolnym czasie

W wolnym czasie

więcej

Pracuj z nami

Pracuj z nami

więcej

Nasze obiekty

Aparthotel Baltic Spa
Apartamenty Feniks
Marisol
Róża Wiatrów
Apartament Pegaz
Rekrutacja
West Baltic Spa Resort
West Baltic Resort

Stefana Żeromskiego 22
72-600 Świnoujście

Tel. 0048 91 888 90 02
Tel. / Fax 0048 91 322 10 23
e-mail: info@westbaltic-resort.pl

Realizacja: blauge
Aparthotel Baltic SpaHotel MariSolFeniks ApartamentyRóża WiatrówApartament PegazLast minute Swinemuende

Warning: preg_match(): No ending delimiter '/' found in /alt/home/webmaster.pro-est/www/westbaltic-resort.pl/wp-content/plugins/ctaphone/ctaphone.php on line 42
Rezerwuj Nocleg
Warning: preg_match(): No ending delimiter '/' found in /alt/home/webmaster.pro-est/www/westbaltic-resort.pl/wp-content/plugins/ctaphone/ctaphone.php on line 42
>Zadzwoń

Warning: preg_match(): No ending delimiter '/' found in /alt/home/webmaster.pro-est/www/westbaltic-resort.pl/wp-content/plugins/ctaphone/ctaphone.php on line 42
Napisz
Średnia ocen: 0,0