Resort

West Baltic Resort ŚwinoujścieWest Baltic Resort Wellnes & Spa jest komfortowym obiektem położonym w najspokojniejszej części Dzielnicy Nadmorskiej. Usytuowany jest bezpośrednio przy wejściu na jedną z piękniejszych i najszerszą z polskich plaż, która od wielu już lat uhonorowana jest międzynarodowym wyróżnieniem „Błękitną Flagą” m. in. za jej czystość i zagospodarowanie.

West Baltic Resort Wellnes & Spa jest idealnym miejscem na pobyt wypoczynkowy lub zdrowotny. Nasz obiekt to doskonałe miejsce na wyjazd biznesowy, szkoleniowy lub integracyjny. Meeting-room oraz salę konferencyjną oddajemy do dyspozycji naszych gości nieodpłatnie.

West Baltic Resort ŚwinoujścieŚwinoujście, zwane z racji swojego położenia również „Krainą 44 Wysp” (8 miasto pod względem powierzchni w Polsce!), jest miastem o wielu twarzach: oprócz walorów wypoczynkowych i uzdrowiskowych nie można zapominać, że Świnoujście jest miejscowością z wieloma atrakcjami turystycznymi m.in. fortyfikacjami wojskowych z okresu pruskiego oraz odtajnionymi podziemnymi centrami dowodzenia z czasów Zimnej Wojny, najwyższa latarnią w Europie, szlakami rowerowymi po polskiej oraz niemieckiej stronie wyspy Uznam oraz oznakowanymi szlakami kajakarskimi. Latem czekają na plaży atrakcje zarówno dla dzieci (dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny) jak i dorosłych urlopowiczów (szkoły kite- i windsurfingu, skutery wodne itp.).

„Błękitna Flaga” jest wyjątkowym, ogólnoświatowym wyróżnieniem, przyznawanym kąpieliskom oraz marinom począwszy od miejscowości POLAND na Wyspie Bożego Narodzenia, poprzez Nową Zelandię, Azję, Płd. i Płn. Afrykę, Europę, na Brazylii, Karaibach, Kanadzie i Hawajach kończąc.

Celem programu jest promocja ochrony środowiska w miejscowościach nadmorskich, kąpieliskach i przystaniach jachtowych. Ośrodki spełniające założenia programu uzyskują prawo do używania znaku Błękitnej Flagi.

Kamera na plaży

Blog

więcej

Rezerwacja On-line

Rezerwacja On-line

więcej

Dojazd

Dojazd

więcej

W wolnym czasie

W wolnym czasie

więcej

Aparthotel Baltic SpaHotel MariSolFeniks ApartamentyInterferieHotel Cesarskie OgrodyRezydencja KorabLast minute Swinemuende